Organisatie

Chairs
chair@robocup2013.org
Dr. ir. René van de Molengraft
Dr. ir. Roel Merry

Associate chairs
Dr. Arnoud Visser
Dr. Tijn van der Zant

General Committee
Carel van de Bunt
Harrie van de Loo
Bas Coenen
Marco Dilven
Monique Raats-Vlaminckx
Nicole Nuijts
Robbert ten Caten

Hospitality
Fieke ‘t Hoen
Bernadette Tijdink
Thomas Theunisse
Stephanie Meertens

Opening Ceremony
Jan Verhoeven

Design 
Frank Vogt
SintLucas Eindhoven

Sponsor Relations
Marieke Peelen
Frederieke Nieuweboer
Martijn van der Eerden
Niki de Kadt
Jorrit Smit
Carlo van Pelt

Public Relations 
Robin Soetens
Petra Alkema
Chloé Rutzerveld
Ivo Jongsma
Pascal Appel
Bor de Kock

ICT and livestream
Patrick van Brakel
John van Laarhoven
Pieter Versteeg

 

RoboCup Competitions

competitions@robocup2013.org

RoboCup Soccer League

League Local chair
2D Simulation Dr. Karl Tuyls
k.tuyls@maastrichtuniversity.nl
3D Simulation Sander van Dijk
s.vandijk@herts.ac.uk
Small Size Dr. ir. Heico Sandee
j.h.sandee@tue.nl
Middle Size Dr. Oliver Zweigle
oliver.zweigle@ipvs.uni-stuttgart.de
Standard platform Prof. dr. ir. Frans Groen (chair)
f.c.a.groen@uva.nl
Duncan ten Veldhuis (co-chair)
duncan.tenvelthuis@student.uva.nl
Humanoid Ir. Pieter van Zutven
p.w.m.v.zutven@tue.nl

RoboCup Rescue League

League Local chair
Rescue Simulation Moritz Gobelbecker
goebelbe@informatik.uni-freiburg.de
Rescue Robot Gabriel Delgado Lopes
g.a.delgadolopes@tudelft.nl

RoboCup @Home League

Chair: Maja Rudinac

RoboCup Demo League

Chair: Walter Nowak
Co-chair: Tijmen Blankevoort

RoboCup Sponsored League

Chair: Prof. dr. Alexander Ferrein

RoboCupJunior

General local chair: Peter van Lith
General local co-chair: Martin Klomp

League Local chair
Junior Dance Wim van Broeck
Junior Rescue Xin Wang
Junior Soccer Jan ten Bokkel
Junior CoSpace Jan Lepeltak

General support

Wouter Houtman
Ron Snijders
Maria Hendrix
Hans Kanters

SYMPOSIUM

Dr. Arnoud Visser


2 reacties

  1. max
    maart 27, 2013

    beste heren/dames ik doe een werkstuk over robotica en had een vraag zouden jullie misschien wat informatie kunnen toesturen met betrekking tot de robocup 2013 in eindhoven? ik zou hier erg blij mee zijn!! grtz max

    • RoboCup 2013
      april 15, 2013

      Hoi Max,

      Zou je een mailtje kunnen sturen naar info@robocup2013.org? Dan kunnen we je vast wel helpen!
      We zien je ook graag tijdens de RoboCup, uiteraard!

      Groetjes,
      RoboCup 2013